Horoskop Urodzeniowy dla każdego!

Horoskop Urodzeniowy dla każdego!

Ty czytać twoje dzienne, tygodniowe lub miesięczne horoskop urodzeniowy? Ile razy można znaleźć, aby one się spełniły, prawie za każdym razem, prawda?

Więc dlaczego nie należy ufać гороскопам, nawet jeśli mówią, że to, co ważne i istotne?

Okazuje się, że horoskopy nie są prognozami lub przeznaczenie swojego losu. Oni po prostu narzędzia, mówiąc wam, co zrobić w określonych sytuacjach.

horoskop partnerski

Ile razy znajdziesz się robić to samo, jak jest napisane w horoskop?

Co tu się dzieje?

Więc moje pytanie do was…

Czyżby to prawie przewidywania lub zrobiłeś to, bo było powiedziane, że to się stanie?

Oto pytanie brzmi, a jeśli horoskop mówi, że dziś masz zamiar spotkać się z tym człowiekiem, i to stanie się z tobą, że faktycznie dzieje się tutaj polega na tym, że ktoś mówi ci, jak żyć swoje życie.

Większość horoskopy się sprawdzają. Dlatego większość ludzi wierzy w nich i je czytać, bo oni robią te rzeczy, które są wymienione w horoskop urodzeniowy, ale po prostu mówią: „popatrz, to się stanie jak horoskop mówi!”

W rzeczywistości jednak, robisz te rzeczy, ponieważ zostały one wymienione w horoskop.

Mówiąc prościej, robimy rzeczy, które spodziewamy się, aby być zrobione.

Jak tylko słyszymy to, co spodziewamy się usłyszeć, i widzimy, że spodziewamy się zobaczyć.

Dlatego oczekiwania na to, co musi się zdarzyć, aby określić swój dzień. To jest horoskop nie jest dla ciebie.

Często razy, to działa poniżej naszych radarów, i po prostu uważamy, że horoskop urodzeniowy jest jakaś prognoza twoje działania.

Tylko kontrola może być za swoje działania, to jesteś sam, jeśli jesteś w więzieniu gdzieś i zamknąć w klatce. Jednak, co może doprowadzić cię do więzienia podyktowane twoje poprzednie działania nie dlatego, że horoskop urodzinowy jest napisane, że do ciebie.

Nie chcę cię przestępcą, ale…

…jeśli horoskopy są aż tak złe, co z nimi zrobić?

Masz kilka opcji:

1) przestać czytać/oglądać horoskopy – one naprawdę plany na dzień. Jeśli budzisz się czyta gazetę, i nie wiedząc, co zrobić dzisiaj, możemy sprawdzić horoskop sekcji, aby zobaczyć, co się stanie z nami w horoskop.

To jak horoskop partnerski – to jest twój plan na dziś i określa wszystkie inne rodzaje działalności, które masz zamiar zrobić w ten dzień. Dzieje się to na poziomie podświadomości. Dlatego nie możemy zrobić to świadomie, i wydaje się, poniżej radarów.

To realne niebezpieczeństwo horoskopy.

2) stwórz swój własny horoskop na dziś jest najlepszy czas, aby zrobić to na noc. Chcesz, aby przedstawić wszystkie wydarzenia na jutro.

W ten sposób twoja podświadomość będzie dowiedzieć się sposobów prowadzenia określonych działalności, podczas gdy ty śpisz. Kiedy budzisz się rano, idziesz już wszelkie pomysły, co robić i co pozwoli ci stać się bardziej wydajne w wyniku.

3) nadal oglądać horoskopy – jeśli zrobisz to jeszcze raz, masz zamiar żyć w obcym porządku obrad. To dokładnie tak samo, jak ktoś inny przygotował scenariusz dla ciebie, aby żyć swoim życiem.

Jeśli jesteś zaznajomiony z tym pomysłem, to naprawdę jest twój wybór, aby pokazać to w swoim życiu. Możesz albo przestać czytać horoskopy, i żyć tak, jak zawsze chciałem, rozwijaj swój biznes, itp.

Lub żyć z skryptu napisanego wyobcowany władzy.